Codziennie zdobywamy dla Ciebie nowych klientów

dzięki systemowi internetowych rejestracji i wyszukiwarce wolnych terminów

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Trzy moduły, jeden system

System rezerwacji

Za pomocą Urodamemo.pl klienci rejestrują się do Twojego salonu przez Internet. Ty korzystasz z panelu rezerwacji – masz dostęp do grafików pracowników, informacji o klientach czy bazy usług, jakie wykonujecie. Jest to niezwykle wygodne, bo wszystko dostępne jest online z każdego komputera, telefonu czy tabletu z dostępem do Internetu. To proste i intuicyjne rozwiązanie, które nie sprawia żadnych problemów z użytkowaniem. Wszystkie funkcje systemu są w pełni zintegrowane. Dzięki powiadomieniom SMS i e-mail masz zawsze kontrolę nad swoim grafikiem i zapisami do poszczególnych pracowników.

Wyszukiwarka wolnych terminów

To narzędzie, które udostępniamy wszystkim, którzy chcą się zapisać do dobrej kosmetyczki czy fryzjera przez Internet. Dzięki nam szybko znajdują najbliższe wolne terminy i od razu rezerwują terminy online. Jeśli Twój salon korzysta z naszego systemu rezerwacji, jest on bezpłatnie umieszczany w bazie wyszukiwarki. Dzięki temu klient, szukając fryzjera, kosmetyczki, masażysty czy manicurzystki, trafi prosto do Ciebie. Wyszukiwarka jest w pełni zintegrowana z systemem rezerwacji, dlatego gdy klient zapisze się na wizytę, informujemy Cię o tym od razu wiadomością SMS i e-mail, a dane planowanej wizyty dostępne są od razu w internetowych grafikach pracy salonu.

Rejestracje przez Twoją stronę WWW

Klienci wchodzą na strony internetowe salonów urody najczęściej po to, żeby zapisać się na wizytę. Teraz, dzięki specjalnemu przyciskowi, który umieścimy na Twojej witrynie, zrobią to od razu przez Internet. Wszystkie funkcje systemu są między sobą w pełni zintegrowane – klient rezerwuje wolny termin przez Twoją stronę WWW, a Ty informowany jesteś o tym w swoim internetowym grafiku pracy, a także wiadomością SMS i e-mail.

Integracja systemu

Siła Urodamemo.pl to unikalne rozwiązanie polegające na integracji wszystkich elementów systemu. Uzupełnianie się systemu rezerwacji internetowych, wyszukiwarki wolnych terminów i rejestracji przez Twoją stronę WWW daje Ci gwarancję zdobycia nowych klientów. Urodamemo.pl znacząco ułatwia pracę. Informuje Cię na bieżąco o zmianach w Twoim grafiku, a klientom przypomina o nadchodzących wizytach, dzięki czemu przestają o nich zapominać.

Wszystko czego potrzebujesz dostępne w jednym miejscu, online.Jak to działa?

Nasz system rezerwacji jest dostępny dla klientów, właścicieli salonów urody i ich pracowników całkowicie przez Internet. Nie musisz niczego instalować ani potem aktualizować.
System jest maksymalnie prosty i intuicyjny, dzięki czemu nie inwestujesz żadnych dodatkowych środków we wdrożenia lub szkolenia. Jeśli jednak pojawią się jakiekolwiek problemy, nie jesteś sam – zespół naszych informatyków i ekspertów jest do Twojej dyspozycji.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat