Każdego dnia tysiące osób szuka fryzjera lub kosmetyczki przez Internet
Załóż konto na Urodamemo.pl i pozwól, aby klienci trafili właśnie do Ciebie!

Codziennie zdobywamy dla Ciebie nowych klientów

dzięki systemowi internetowych rejestracji i wyszukiwarce wolnych terminów

To się opłaca!

Największą zaletą Urodamemo.pl jest to, że dzięki nam nowi klienci trafiają właśnie do Twojego salonu. Wystarczy by kilka osób zarejestrowało się do Ciebie online w jednym miesiącu, a już koszt abonamentu za korzystanie z grafiku pracownika zwraca się. Dodatkowo jesteśmy pewni, że dzięki internetowym rezerwacjom klienci będą do Ciebie wracać i regularnie korzystać z usług Twojego salonu, pamiętając, że mogą zapisać się na wizytę o każdej porze dnia i nocy.

System rezerwacji

Za pomocą Urodamemo.pl klienci rejestrują się do Twojego salonu przez Internet. Ty korzystasz z panelu rezerwacji – masz dostęp do grafików pracowników, informacji o klientach czy bazy usług, jakie wykonujecie. Jest to niezwykle wygodne, bo wszystko dostępne jest online z każdego komputera, telefonu czy tabletu z dostępem do Internetu. To proste i intuicyjne rozwiązanie, które nie sprawia żadnych problemów z użytkowaniem Wszystkie funkcje systemu są w pełni zintegrowane. Dzięki powiadomieniom SMS i e-mail masz zawsze kontrolę nad swoim grafikiem i zapisami do poszczególnych pracowników.

Wyszukiwarka wolnych terminów

To narzędzie, które udostępniamy wszystkim, którzy chcą się zapisać do dobrej kosmetyczki czy fryzjera przez Internet. Dzięki nam szybko znajdują najbliższe wolne terminy i od razu rezerwują terminy online. Jeśli Twój salon korzysta z naszego systemu rezerwacji, jest on bezpłatnie umieszczany w bazie wyszukiwarki. Dzięki temu klient, szukając fryzjera, kosmetyczki, masażysty czy manicurzystki, trafi prosto do Ciebie. Wyszukiwarka jest w pełni zintegrowana z systemem rezerwacji, dlatego gdy klient zapisze się na wizytę, informujemy Cię o tym od razu wiadomością SMS i E-mail, a dane planowanej wizyty dostępne są od razu w internetowych grafikach pracy salonu.

Rejestracje przez Twoją stronę WWW

Klienci wchodzą na strony internetowe salonów urody najczęściej po to, żeby zapisać się na wizytę. Teraz, dzięki specjalnemu przyciskowi, który umieścimy na Twojej witrynie, zrobią to od razu przez Internet. Wszystkie funkcje systemu są między sobą w pełni zintegrowane – klient rezerwuje wolny termin przez Twoją stronę WWW, a Ty informowany jesteś o tym w swoim internetowym grafiku pracy, a także wiadomością SMS i e-mail.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Zbieraj dane o swoich klientach,
informuj o Twoich usługach

Baza informacji o klientach

Ręczne spisywanie telefonów i innych danych o klientach zajmuje mnóstwo czasu i jest bardzo niepraktyczne – w zapiskach trudno potem cokolwiek znaleźć. Dzięki Urodamemo.pl wprowadzasz dane swoich klientów niezwykle szybko. Potem możesz błyskawicznie je wyszukać. wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Wszystkie dane są bardzo dobrze chronione i maksymalnie bezpieczne – dbamy o to, żeby nie zostały utracone lub dostały się w niepowołane ręce.

Oferta usług Twojego salonu

Klienci szukając w Internecie fryzjera, kosmetyczki czy manicurzystki dokładnie wiedzą zabieg czy usługę chcą się zapisać. Dlatego tak ważne jest, żeby odpowiednio zdefiniowania swoją ofertę usługowej i przedstawić ją w Internecie. Urodamemo.pl daje Ci bardzo proste narzędzie, dzięki któremu zrobisz to w kilka chwil. Dzięki temu klient, zapisując się online, od razu definiuje cel wizyty, poznaje jej czas i cenę.

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat

Zyskaj pełną kontrolę nad grafikami pracy

Grafiki Twoich pracowników

Urodamemo.pl daje Ci niezwykle proste w obsłudze grafiki pracy. Nasz system rezerwacji jest w pełni zintegrowany, dlatego nieważne czy klient zapisze się online, bezpośrednio u pracownika lub w recepcji – od razu wszystkie informacje dostępne są w odpowiednich terminarzach. Dzięki temu zawsze masz aktualne dane o nadchodzących wizytach. W razie potrzeby część możesz przełożyć lub odwołać internetowo, a Urodamemo.pl od razu poinformuje klientów o dokonanych zmianach za pomocą powiadomień SMS i e-mail.

Twoi pracownicy

Twoi pracownicy bez problemu rozpoczną korzystanie z Urodamemo.pl, a Ty będziesz mieć zawsze możliwość kontroli nad ich pracą. W prosty sposób zdefiniujesz terminarze, a nasz system automatycznie roześle zaproszenia E-mail do korzystania z systemu rezerwacji. Oprócz tego sam ustalisz jakie uprawnienia w systemie przydzielisz pracownikom. Osoby, które świadczą usługi w Twoim salonie mają dostęp tylko do własnego kalendarza wizyt, a rejestracja zyskuje szersze możliwości - czuwa nad całością rezerwacji, wprowadza zmiany we wszystkich grafikach, prowadzi zapisy czy odwołuje umówione terminy.

Sieci placówek

Twoja działalność rozrosła się, odniosłeś sukces i otworzyłeś nowy salon? Może już od wielu lat prowadzisz działalność w kilku miejscach? Także dla Ciebie nasz system rezerwacji online ma świetne rozwiązanie! Zintegruj zarządzanie kilkoma salonami i zbierz wszystkie informacje w jednym miejscu!

Zacznij korzystać już teraz! 30 dni bez opłat