Najnowsze dyskusje

Prowadzisz salon urody? więcej »

Polecane salony

Zobacz więcej

Forum: Pielęgnacja włosów, stylizacja fryzur

Domowe, keratynowe prostowanie włosów

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • aga_graj 27 gru 2013, 2:48
    Hej, mam pewien problem. Chciałabym wyprostować moje z natury falowane włosy. Słyszałam o keratynowym prostowaniu, jednak jest ono bardzo drogie, przy moich długich włosach byłby to koszt ok. 700 zł. W internecie znalazłam zestaw do domowego prostowania. Ktoś kiedyś wykonywał taki zabieg w domowym zaciszu i może się wypowiedzieć? Z góry dziękują za odpowiedzi ;)
  • Monika_w 27 sty 2014, 15:05
    Kupiłam kiedyś tak zestaw. Lepiej mieć kogoś do pomocy,bo ciężko jest dokładnie samemu dokładnie to wykonać. Zapach jest straszny i niewiele daje otwarte okno.
  • Matyldka 27 sty 2014, 20:40
    to prawda. Oczy mi łzawiły strasznie, ale efekt był naprawdę przyzwoity. Włosy długi czas były gładkie i idealnie proste. Ale nie wiem czy dla uniknięcia trudu nie wydałabym kasy na fryzjera.
  • kasia_u2 5 lut 2014, 18:45
    w dodatku zapach też jest nie do zniesienia. Ale efekt jest zadowalający. Poproś o pomoc koleżankę, bo sama na pewno tego nie wykonasz
  • palka 6 lut 2014, 1:09
    miałam wykonywany taki zabieg przez przyjaciółkę, która zwykle opiekuję się moimi włosami ;) nie wierzyłam w zapewnienia producenta, ale efekt utrzymał się jakieś 4 miesiące. Uważam to za niezły wynik, zwłaszcza że zabieg był wykonywany na wcześniej włosach kręconych chemicznie.
  • aga_graj 11 lut 2014, 12:22
    dzięki wielkie za odpowiedzi ;) chyba się zdecyduję.
  • Odpowiedz