Najnowsze dyskusje

Prowadzisz salon urody? więcej »

Polecane salony

Zobacz więcej

Forum: Pielęgnacja włosów, stylizacja fryzur

Co zamiast mycia włosów?

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • Ptasiek 21 gru 2013, 7:50
    Rano nie zawsze mam czas umyć włosy, a chciałabym je jednak w jakiś sposób odświeżyć. Czy znacie jakieś sposoby na odświeżenie włosów bez ich mycia?
  • danka_76 28 gru 2013, 9:05
    Ja ostatnio stałam się zwolenniczką suchego szamponu. Jest to niebywale łatwe i proste. Wystarczy spryskać włosy, które wymagają odświeżenia, chwilę zaczekać i porządnie wyczesać włosy. Gotowe ;)
  • Monia 9 sty 2014, 6:04
    Niektóre mogą co prawda powodować szary, matowy nalot jednak wyczesanie włosów powinno je tego pozbawić.
  • madzialena 12 sty 2014, 22:56
    w drogeriach znajdziesz wiele produktów tego typu, już od kilku zł
  • Malwa 14 lip 2014, 16:39
    Tak, suchy szampon to dla mnie rewolucja :) Siwy nalot pojawia się, ale tylko wtedy, gdy sobie za dużo napsikasz z małej odległości. Ja mam cienkie, miękkie włosy, których dotąd nie potrafiłam ułożyć. Dzięki suchemu szamponowi jest o niebo lepiej.W końcu są sztywne i podatne na modelowanie :)
  • Saszka 14 lip 2014, 17:03
    Ja mam akurat ciemne włosy i kupuję suchy szampon dla włosów brąz. Dziewczyny, jesli kiedyś Wam zabraknie szamponu, wystarczy że sprószycie włosy pudrem. Oczywiście w takim kolorze, który Wam się nie będzie odznaczał na czuprynce ;)
  • Krysik 14 lip 2014, 20:29
    MoniaNiektóre mogą co prawda powodować szary, matowy nalot jednak wyczesanie włosów powinno je tego pozbawić.
    Wydaje mi się, że rozczesywanie popsikanych suchym szamponem włosów mija się z celem. Wtedy to, co ma nam włosy usztywnić zsypuje się wraz z kolejnym przeciągnięciem włosów. Wystarczy psiknąć z 30 cm i powinno być w porzadku.
  • Teti 14 lip 2014, 20:51
    Saszka, niestety nie trzyma mi się sproszkowany puder na włosach :P
  • Odpowiedz