Forum: Moda i styl

Ubrania na allegro - kupować czy nie kupować?

 • Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
 • aga_graj 22 paź 2013, 1:18
  Jak w temacie - kupujecie ubrania na allegro?
  Ja mieszkam w małym mieście i w temacie sklepów z ubraniami u nas bardzo słabo. Chciałabym móc kupować w sieciówkach, galeriach handlowych, no ale to jest wycieczka kilkugodzinna w moim przypadku. Jak mam wiedzieć, które ubrania z allegro wybierać, żeby się nie naciąć? Jak dobierać rozmiary? Macie doświadczenia w tym względzie?
  Cytuj
 • Magnolia 6 lis 2013, 5:42
  hej,
  jest cała masa sprawdzonych sklepów, które nie oszukują, są szanującymi się firmami. Są nieco droższe od innych, tych niefirmowych, ale masz pewność, że ubrania będą dobrej jakości. W takich sklepach z dużą ilością pozytywnych opinii możesz moim zdaniem spokojnie kupować. Jeśli jakieś ciuchy nie będą pasować to możesz je przecież odesłać.
  Ja często na allegro kupuję buty, bo w tym wypadku trudniej mi pomylić rozmiar. Czaem też jakieś inne drobiazgi dla mnie lub mojej rodziny.
  Cytuj
 • Izkaa 16 lis 2013, 21:41
  Wiadomo, że wszędzie zdarzają się oszuści i to trzeba brać pod uwagę, ale w dzisiejszych czasach myślę, że to nie jest już taki duży problem. Inna sprawa to mierzenie i w ogóle wygląd produktów, które czasem na zdjęciach po prostu muszą wyglądać inaczej niż na Tobie. Bez dotknięcia nie sprawdzisz jakości tkaniny czy materiału, sposobu uszycia. No i potem ludzie nie chcą wystawiać negatywnych ocen, bo boją się zemsty ;)
  Cytuj
 • palka 22 lis 2013, 17:58
  Ja bardzo często kupuję na allegro - mówiąc szczerze do sklepów chodzę, żeby sobie podotykać i sprawdzić co jest fajnego, a potem licytuję to taniej w internecie. Polecam ten sposób - można naprawdę sporo zaoszczędzić, a ryzyko jest praktycznie żadne!
  Cytuj
 • Odpowiedz