Forum: Moda i styl

Trendy - wiosna 2014

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • Magossi 2 sty 2014, 18:39
    Jak myślicie co będzie trendem przewodnim tej wiosny? Szczerze mówiąc z tego, co widziałam czeka na nas duża mieszanka ;)
  • magdasul 29 sty 2014, 0:14
    Szczerze mówiąc mi najbardziej podoba się trend grochów. Uważam, że są niesłychanie dziewczęce, mają w sobie taka lekkość. Kojarzą mi się przede wszystkim z lekkimi rozkloszowanymi sukienkami, które uwielbiam. Każda kobiet a powinna mieć takie cudo w swojej szafie! ;)
  • kasia_u2 3 lut 2014, 3:31
    Mi podoba się masa koloru, przede wszystkim żółty, który z tego, co widzę naprawdę zawładnie tą wiosną. Już od dawna brakowało nam takiego kolorowego akcentu. W końcu to wiosna ;)
  • ewez 6 lut 2014, 21:20
    A co myślicie o skórzanych elementach garderoby, w mniej klasycznym wydaniu, czyli w odcieniach pastelowego różu lub nawet białego?
  • Marzycielka 17 lut 2014, 0:52
    Mi akurat ten trend średnio odpowiada, nie lubię pasteli a tym bardziej w połączeniu ze skórą. Za to samą skórę uwielbiam, szczególnie jeśli chodzi o kurtki, najlepiej ramoneski ;)
  • Edula 20 lut 2014, 16:04
    À propos żółtego widziałam upatrzyłam już sobie na lookbooku zary piękną żółtą sukienkę. Mmm ;)
  • fulka00 23 lut 2014, 20:48
    nie zapominajcie o koronce, która dalej z nami zostaje, chociaż będziemy łączyć ją z całkiem innym stylem, np. sportowymi bluzami
  • Odpowiedz