Najnowsze dyskusje

Prowadzisz salon urody? więcej »

Polecane salony

Zobacz więcej

Forum: Makijaże

Makijaż - rozmowa kwalifikacyjna

 • Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
 • Magnolia 21 paź 2013, 23:34
  Dziewczyny - pomocy! Jutro mam rozmowę kwalifikacyjną do pracy. Jak powinnam się umalować??? Wiem, że nie może to być wyzywający makijaż, ale też jednak nie pójdę przecież zupełnie bez niego. Nie wiem jak tu wypośrodkować, żeby nie przesadzić w żadną stronę, Jakieś rady? Jest tu ktoś kto zna się na dress codzie???
  Cytuj
 • knycia 29 paź 2013, 15:50
  Makijaż powinien być zwyczajny, codzienny - delikatny, stonowane kolory, może szarości, beże, brązy - żadnych mocnych kolorów. Elegancki, profesjonalny makijaż. Przy czym oczywiście wszystko też zależy do jakiej pracy się rekrutujesz - jeśli ma być to praca biurowa to oczywiście makijaż powinnaś zrobić bardziej "profesjonalny" niż w przypadku pracy w sklepie. Typ makijażu powinien też zależeć od tego czy w przyszłości będziesz miała w takiej pracy kontakt z klientami czy nie.
  Cytuj
 • Ankaha 31 paź 2013, 11:14
  Co do makijażu - nie nadużywaj podkładui pudru, nie użwaj różu. Cienie też bym sobie podarowała, ew. bardzo delikatne. Dobrze wytuszuj rzęsy, tak żeby nie było żadnych grudek ani zlepień - ale też nie przesadź. Oprócz tego uśmiech na twarzy, elegancki ubiór i praca będzie Twoja :))) Powodzenia!
  Cytuj
 • Odpowiedz