Najnowsze dyskusje

Prowadzisz salon urody? więcej »

Polecane salony

Zobacz więcej

Forum: Makijaże

Chcę się zacząć malować, macie jakieś praktyczne porady dla początkującej?

• Odpowiedz Obserwuj Nowy temat
  • Monika_w 11 gru 2013, 20:11
    Cześć. Chcę zacząć swoją przygodę z makijażem, w przyszłości chciałabym tak sobie dorabiać. Od czego muszę zacząć, jakie kosmetyki i triki polecacie?
  • Izkaa 31 gru 2013, 4:56
    Pamiętaj , że na naukę make up'u nigdy nie jest za późno. Nie zrażaj się, jeśli na początku nie będzie Ci wychodziło. Chociaż dopiero zaczynasz, to od razu radzę Ci kupić trochę droższe kosmetyki, ale lepszej jakości. Zauważysz różnicę.
  • Matyldka 17 sty 2014, 15:31
    Zgadzam się z Izkaa. Dużo też zależy od pędzli jakich będziesz używać. Czasami cały makijaż może się od tego zepsuć! Myślę, że średnia półka cenowa będzie dla Ciebie odpowiednia. Poza tym takie pędzle są dużo trwalsze i będziesz ich dłużej używać.
  • danka_76 30 sty 2014, 18:13
    Przed rozpoczęciem makijażu dobierz sobie odpowiedni pokład, korektor i puder. To jest absolutna podstawa. Jeśli masz trochę więcej gotówki to dokup jeszcze róż lub bronzer w zależności od preferencji. Dzięki temu będziesz mieć solidną bazę pod większość makijaży, które chcesz wykonać.
  • Monika_w 4 lut 2014, 20:15
    Okej, dzięki dziewczyny za rady :* A możecie powiedzieć, jak dobrze dobrać podkład? Nie chcę wyglądać nienaturalnie. :/
  • danka_76 15 lut 2014, 17:22
    Aby dobrać idealny odcień dla siebie, sprawdź go (w dziennym świetle) pod linią żuchwy. To pozwoli ci się upewnić, że podkład będzie niewidoczny na twarzy. Nie sprawdzaj go na policzku czy dłoni, bo skóra jest tam zwykle ciemniejsza. Staraj się też dobrać odcień do karnacji. Ciepły odcień skóry źle znosi zimne kolory podkładu.
  • beatrycze 20 lut 2014, 13:38
    Jak jeszcze masz wątpliwości, to radzę Ci iść do drogerii i poprosić kogoś z obsługi. One wiedzą jak to zrobić i z pewnością pomogą dobrać produkty. Bez obaw (:
  • Monika_w 23 lut 2014, 14:49
    Dzięki. Dam znać jak tam wizyta w drogerii i co ciekawego zakupiłam [:
  • Odpowiedz