Kilka słów na temat stóp

Piękne, zadbane stopy są wizytówką każdej kobiety. Niestety często schodzą na drugi plan ze względu na ich lokalizację. Zdarza się również, że pomimo usilnych prób utrzymania ich w dobrej kondycji, stopy prezentują się w dalszym ciągu nieefektownie. Co jest przyczyną takiego zjawiska? Jak o nie dbać, aby nie wstydzić się chodzić na boso?

Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Żelowe paznokcie w zaciszu domowym

Czy chciałabyś zrobić samodzielnie piękny, długotrwały żelowy manicure, który wysycha w kilka chwil? Potrzebujesz do tego jedynie lampy LED oraz zestawu żelowych lakierów do paznokci.

Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Zadbane dłonie

Ładne dłonie to wizytówka zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Warto je pielęgnować, by przy podawaniu ręki uniknąć niezręcznej sytuacji.

Tagi: zadbane dłonie, pielęgnacja dłoni Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Problem z rozdwajającymi się paznokciami?

Kruche paznokcie to zmora wielu kobiet. Brak witamin, kontakt z detergentami to jedne z przyczyn osłabionej płytki. Co robić, by paznokcie się nie łamały?

Tagi: paznokcie, dłonie, rozdwajanie Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Jak pielęgnować paznokcie- dlaczego nie wycinamy skórek?

Wydaje się, że oskórki, potocznie zwane skórkami, nie pełnią w naszym organizmie znaczącej roli, dlatego bez żalu się ich pozbywamy. Tymczasem ten niepozorny element naszego paznokcia odgrywa ważną rolą w ochronie np. przed podpłytkową grzybicą. Dla wielu kobiet jest to wyłącznie uciążliwa część paznokcia, która zaburza estetykę manicure’u. Nic bardziej mylnego. Warto dowiedzieć się więcej o obronnej funkcji oskórka.

Tagi: paznokcie, pielęgnacja, oskórki Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Zadbane stopy

O stopy należy dbać nie tylko latem, kiedy widoczne są w całej okazałości, ale także wówczas, gdy kryją się w obuwiu. Systematyczna pielęgnacja pomoże zachować ich młody wygląd.

Tagi: pielęgnacja stóp, podologia Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »

Lakiery do paznokci- wybierz ten odpowiedni!

Zadbane, ładnie pomalowane paznokcie mogą diametralnie odmienić każdą stylizację. Na rynku kosmetycznym co rusz pojawiają się nowe odcienie i rodzaje lakierów. Dowiedz się w czym wybierać!

Tagi: lakier do paznokci, zadbane paznokcie Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »