SPA w zaciszu domowym

Każdy zasługuje na relaks. Szczególnie przy dzisiejszym trybie życia, który dostarcza wielu negatywnych emocji i stresu. Świetnym sposobem na odpoczynek jest medytacja oraz masaż. Również cudowne efekty przynosi tak popularna aromaterapia. Pytanie brzmi: czy można skorzystać z wynikających z nich dobrodziejstw we własnym domu?

Tagi: spa Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Masaż aromaterapeutyczny

Często czujemy się zmęczeni i spięci. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, między innymi stresem, szybkim tempem życia, problemami osobistymi. Zbawienny w skutkach okazuje się wówczas masaż, najlepiej wykonany przez dobrego specjalistę. Jeżeli oprócz kojących dłoni fizjoterapeuty dodamy piękny zapach olejków eterycznych, poczujemy się naprawdę zrelaksowani.

Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Masaż dla każdego?

Zdarzyło Ci się kiedyś odczuwać nieprzyjemny ból w okolicach szyi oraz barków? Czułaś jak Twoje mięśnie są napięte i nie możesz pozwolić sobie na pełen relaks po pracy? Jeśli chociaż raz tego doświadczyłaś, oznacza to, że brakuje Ci dobrego masażu.

Tagi: masaż, SPA, relaks, masaż relaksacyjny Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

6 sprawdzonych sposobów na domowy relaks.

Wracasz z pracy, w drodze myślisz jak masz to wszystko ogarnąć: praca, dom, dzieci, obowiązki… Można wymieniać w nieskończoność. A gdzie w tym wszystkim czas na przyjemność, relaks? Nie możesz przecież zaniedbywać swoich potrzeb!

Tagi: masaż, spa, relaks Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Masaż

Od pewnego czasu obserwuje się zwiększone zainteresowanie szeroko pojętym masażem. Nic dziwnego skoro masaż jest skuteczną formą leczenia wielu schorzeń. Istotą masażu jest pobudzenie tkanek ciała przy użyciu odpowiednich technik. Medycyna zna różne rodzaje masażu, od klasycznego, po limfatyczny. Jakie korzyści może przynieść nam właściwie wykonany masaż?

Tagi: masaż klasyczny, masaż limfatyczny Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Po zdrowie i urodę do sauny

Finowie znają dobroczynne działanie sauny już od 2 tysiącleci. Od niedawna stała się popularna na całym świecie, dzięki swoim właściwościom zdrowotnym. Jest jednym z podstawowych zabiegów w większości ośrodków odnowy biologicznej i salonach urody. Czym jest sauna, jak i kiedy ją stosować oraz jakie korzyści może nam przynieść?

Tagi: sauna, odnowa biologiczna Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »