Piękny makijaż przez cały dzień!

Utrzymanie nienagannego makijażu przez cały dzień jest nie lada wyzwaniem. Każda kobieta pragnie pięknie się prezentować niezależnie od pory dnia. Intensywny tryb życia cechujący dzisiejsze czasy skutecznie to utrudnia. Istnieją na szczęście sposoby, aby zachować świeży wygląd nawet do późnego wieczora. Potrzebne są do tego odpowiednie kosmetyki, ale istotny jest także sposób ich aplikowania.

Tagi: makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Idealny tusz do rzęs

Zalotne spojrzenie potrafi złamać serce niejednemu mężczyźnie. Długie, gęste, podkręcone rzęsy pozwalają spotęgować ten efekt. Matka natura nie obdarzyła niestety wszystkich jednakowo i nie każda kobieta ma naturalnie pięknie rzęsy. W tym celu wynaleziono maskarę. Jaki kosmetyk wybrać, aby zmaksymalizować rezultat?

Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Bądź piękna na randkę marzeń!

Idziesz po ulicy/spotykasz go w sklepie/studiuje razem z Tobą/… (wstaw tutaj odpowiednie miejsce) i zauroczenie spada na Ciebie niczym grom z jasnego nieba. Przystojny, szarmancki, po prostu chodzący ideał. Zdobywasz numer, rozmawiacie, postanowiliście znów się spotkać, tylko tym razem w przyjemniejszym miejscu.

Tagi: makijaż, randka, makijaż wieczorowy Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Baza pod makijaż - jakie jest jej zadanie?

Wydaje się, że dobry podkład i puder to wystarczające sposoby na długotrwały makijaż. Baza pozostaje niestety niedocenionym kosmetykiem, często uznawanym za zbędny. Warto jednak przekonać się do jej działania, ponieważ żaden produkt tak dobrze nie zatroszczy się o trwałość makijażu.

Tagi: baza pod makijaż, podkład, trwałość makijażu Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Podkład - twoja druga skóra

Nie trzeba nikomu wyjaśniać, dlaczego dobór właściwego podkładu jest ważny. By zdecydować się na kosmetyk, który stanie się naszą drugą, doskonalszą skórą, warto poświęcić czas i pieniądze.

Tagi: podkład, rodzaje podkładów Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Wybierz dobry podkład na jesień!

Skóra ma potrzeby, które zmieniają się wraz z porą roku. Błędne jest przekonanie, że raz dobrany podkład będzie spełniał swoje zadanie w każdej sytuacji. Dlatego warto rozejrzeć się za nowym fluidem, który zadba o nas podczas jesiennych spacerów.

Tagi: podkład na jesień, fluid Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Czym kosmetyki mineralne różnią się od pozostałych?

Rynek kosmetyczny rozpoznaje potrzeby kobiet i stara się o nie zadbać. Nie jest to takie proste, ponieważ każda z nas boryka się z różnymi mankamentami, które chciałaby ukryć.

Tagi: kosmetyki mineralne, podkład mineralny Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Jak pomalować oko, by wydawało się większe?

Nie każda z nas jest posiadaczką wyrazistego spojrzenia. Jednak dzięki makijażowym trikom możemy uzyskać efekt dużego oka.

Tagi: malowanie oka, makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Demakijaż oczu krok po kroku

Dokładne oczyszczanie okolic oczy jest niezwykle ważne, ponieważ tę wrażliwą sferę łatwo narazić na podrażnienie i wysuszenie. Dowiedz się, jak właściwie wykonywać demakijaż.

Tagi: demakijaż, zmywanie makijażu Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Jak skorygować kształt oczu?

Nieliczne kobiety są zadowolone z kształtu swoich oczu. Na szczęście płeć piękna ma przywilej korygowania mankamentów za pomocą makijażu.

Tagi: kształt oczu, makijaż do kształtu oczum Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Jakim typem urody jesteś?

Warto poznać swój typ urody, by z powodzeniem dobierać stylizację i make-up. Podstawowe rozróżnienie opiera się na podziale na pory roku. Dowiedz się, w czym wyglądasz najlepiej.

Tagi: typy urody, stylizacje, makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »