Ćwiczenia na cellulit

O sporcie i jego pozytywnych właściwościach można mówić bez końca. Jest on niewątpliwie jednym z najistotniejszych elementów walki z cellulitem. Regularna aktywność fizyczna może przynieść lepsze efekty niż stosowanie drogich preparatów kosmetycznych czy bolesne masaże. Wystarczy kilkadziesiąt minut dziennie, by cieszyć się piękną jędrną skórą, dobrą kondycją i tym co najważniejsze - zdrowiem.

Tagi: cellulit, ćwiczenia Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

6 sztuczek na płaski brzuch

Masz już dość tłuszczyku osadzonego na brzuchu? Chciałabyś założyć obcisłą sukienkę na wieczór, ale zdajesz sobie sprawę z tego, że nie będziesz prezentować się atrakcyjnie z powodu swojej „oponki”?

Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Jaki jest najlepszy czas, aby ćwiczyć?

Jeśli odpowiedziałaś, że każdy czas jest dobry, by iść na siłownię i ćwiczyć, to nie masz stuprocentowej racji. Twoje ciało inaczej reaguje na wykonywane ćwiczenia w zależności od pory dnia. Biorąc pod uwagę, jaki efekt chcesz osiągnąć, musisz dopasować ćwiczenia do odpowiedniej godziny. Dzięki temu będziesz mogła efektywnie wykorzystać każdą minutę poświęconą na trening To kiedy najkorzystniej zaplanować wysiłek fizyczny?

Tagi: ćwiczenia, aktywność fizyczna Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Bieganie dla każdego

Codziennie, o każdej porze dnia, można spotkać na ulicy przypadkowego biegacza. Nie ma znaczenia wiek, płeć, a nawet pora roku. Coraz więcej osób postawiło na sportowy tryb życia i wybrało jogging. Dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością?

Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Joga, a odchudzanie

Czy joga może mieć jakikolwiek wpływ na utratę zbędnych kilogramów i modelowanie sylwetki? I z jakich przyczyn większość specjalistów od jogi to szczupłe, świetnie wyglądające osoby? Postaramy się zgłębić tajniki cudotwórczej mocy jogi, wpływającej nie tylko na naszą wewnętrzną równowagę, ale także na świetny wygląd.

Tagi: joga, odchudzanie, ćwiczenia Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Codzienna dawka pozytywnej energii dostępna od zaraz!

Czujesz przygnębienie z powodu braku słońca i niesprzyjającej aury pogodowej? Twoi znajomi mają dużo obowiązków i nie mają czasu, aby poświęcić chwilę na spotkanie? Może chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie masz na to pomysłu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście w myślach twierdząco, to mam dla Was rozwiązanie.

Tagi: taniec, salsa Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Zapisz się na fitness!

Nie jesteś zdyscyplinowana? Obietnice regularnych ćwiczeń pozostały tylko obietnicami? Przyjdź na fitness!

Tagi: fitness, aktywność fizyczna, ćwiczenia Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Modna i aktywna

Nasz wygląd wpływa na samopoczucie i pewność siebie. Ta zasada obowiązuje także w sporcie. Ładny i zarazem funkcjonalny strój sprawi, że ćwiczenia staną się przyjemnością.

Tagi: moda, aktywność fizyczna Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Ćwiczenia, na które natkniesz się na fitnessie

Poniżej lista najczęściej oferowanych zajęć w klubie fitness. Przeczytaj, żeby wiedzieć czego się spodziewać.

Tagi: fitness, body shape, atc, tbc, abt Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Rowerem po szczupłą sylwetkę

Od pewnego czasu obserwować można w Polsce boom na rowery. Z faktu tego cieszą się producenci jednośladów, ale co ważniejsze również lekarze. Jazda na rowerze to nie tylko plus dla zdrowia, ale również dla urody. Dzięki takiej aktywności bardzo szybko zgubimy nadmiarowe kilogramy i boczki.

Tagi: rower, spalanie tkanki tłuszczowej, szczupła sylwetka Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »