Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: usta
Liczba elementów spełniających kryteria: 8

Bądź piękna na randkę marzeń!

Idziesz po ulicy/spotykasz go w sklepie/studiuje razem z Tobą/… (wstaw tutaj odpowiednie miejsce) i zauroczenie spada na Ciebie niczym grom z jasnego nieba. Przystojny, szarmancki, po prostu chodzący ideał. Zdobywasz numer, rozmawiacie, postanowiliście znów się spotkać, tylko tym razem w przyjemniejszym miejscu.

Tagi: makijaż, randka, makijaż wieczorowy Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Codzienna dawka pozytywnej energii dostępna od zaraz!

Czujesz przygnębienie z powodu braku słońca i niesprzyjającej aury pogodowej? Twoi znajomi mają dużo obowiązków i nie mają czasu, aby poświęcić chwilę na spotkanie? Może chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale nie masz na to pomysłu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedzieliście w myślach twierdząco, to mam dla Was rozwiązanie.

Tagi: taniec, salsa Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Jak prawidłowo dobrać biustonosz?

Biust odróżnia nas spośród gatunku męskiego. Ile jest kobiet na świecie, tyle samo rozmiarów, kształtów, krągłości. Niezależnie od tego jakie są, piersi zawsze stanowią atut kobiety. Nigdy odwrotnie. Niestety czasami nieumiejętność podkreślenia ich piękna dostarcza kompleksów. A wystarczy tak niewiele, by ładnie je wyeksponować.

Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Jak w 25 min być gotową do wyjścia z rana?

Budzisz się, patrzysz na zegarek, mamroczesz pod nosem „jeszcze pięć minut” i znów zasypiasz. Po chwili znów otwierasz oczy, sprawdzasz godzinę i z krzykiem wyskakujesz z łóżka. Znasz ten stan? Jeśli tak, to nie jesteś sama.

Tagi: makijaż, fryzura, ubiór Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Jak wygląda trening indywidualny?

W dzisiejszych czasach wiele mówi się o treningach indywidualnych, które możemy sobie zafundować u jednego z wykwalifikowanych specjalistów. Niemal każda siłownia i centrum dietetyczne dysponuje czasem osób, które mają wspomóc nas z uzyskaniu wymarzonej sylwetki. Tylko czy rzeczywiście są potrzebni?

Przejdź do opisu problemu »

Jakim typem urody jesteś?

Warto poznać swój typ urody, by z powodzeniem dobierać stylizację i make-up. Podstawowe rozróżnienie opiera się na podziale na pory roku. Dowiedz się, w czym wyglądasz najlepiej.

Tagi: typy urody, stylizacje, makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny powstał z myślą o paniach, które nie mają czasu lub ochoty na codzienne malowanie. Decydują się na niego również kobiety, które źle czują się bez make-upu.

Tagi: makijaż permanentny, oczy, usta, trwały makijaż Kategoria: Wizaż i trendy w makijażu Przejdź do artykułu »

Piękny makijaż przez cały dzień!

Utrzymanie nienagannego makijażu przez cały dzień jest nie lada wyzwaniem. Każda kobieta pragnie pięknie się prezentować niezależnie od pory dnia. Intensywny tryb życia cechujący dzisiejsze czasy skutecznie to utrudnia. Istnieją na szczęście sposoby, aby zachować świeży wygląd nawet do późnego wieczora. Potrzebne są do tego odpowiednie kosmetyki, ale istotny jest także sposób ich aplikowania.

Tagi: makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »