Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: ubiór
Liczba elementów spełniających kryteria: 7

Bieganie dla każdego

Codziennie, o każdej porze dnia, można spotkać na ulicy przypadkowego biegacza. Nie ma znaczenia wiek, płeć, a nawet pora roku. Coraz więcej osób postawiło na sportowy tryb życia i wybrało jogging. Dlaczego cieszy się on tak dużą popularnością?

Kategoria: Aktywność fizyczna Przejdź do artykułu »

Gruszka, jabłko czy klepsydra?

Zapewne jak większość kobiet wielokrotnie zastanawiałaś się, czy aby na pewno ta sukienka, będzie na Tobie dobrze leżeć albo czy powinnaś kupić tę obcisłą spódnicę przed kolano. Od dawna wiadomo, że ubrania powinny podkreślać atuty, a nie wyolbrzymiać mankamenty. W związku z tym dobrze jest wiedzieć co ci pasuje, a czego powinnaś unikać.

Tagi: sylwetka Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Jak w 25 min być gotową do wyjścia z rana?

Budzisz się, patrzysz na zegarek, mamroczesz pod nosem „jeszcze pięć minut” i znów zasypiasz. Po chwili znów otwierasz oczy, sprawdzasz godzinę i z krzykiem wyskakujesz z łóżka. Znasz ten stan? Jeśli tak, to nie jesteś sama.

Tagi: makijaż, fryzura, ubiór Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Jakim typem urody jesteś?

Warto poznać swój typ urody, by z powodzeniem dobierać stylizację i make-up. Podstawowe rozróżnienie opiera się na podziale na pory roku. Dowiedz się, w czym wyglądasz najlepiej.

Tagi: typy urody, stylizacje, makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Kobiecy dress code – sekretny szyfr dobrego wyglądu

Idziesz do pracy, słyszysz: „u nas obowiązuje taki dress code”. Dostajesz zaproszenie na przyjęcie, a tam dopisek: „wymagany dress code”. Siedzisz i myślisz co to tak dokładnie znaczy. Wszystkie podświadomie czujemy, że jest to coś związane z ubraniem, ale na tym często nasza wiedza się kończy. Nikt nie musi przekonywać, że w obecnych czasach króluje powiedzenie: „jak Cię widzą, tak Cię piszą”. To fakt, nie jesteśmy w stanie go zmienić. Jednakże możemy poznać tajniki dobrego wyglądu, aby zawsze wyglądać olśniewająco.

Tagi: ubiór, stylizacja, dress code Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Kto nie kocha wyprzedaży?

Pod koniec każdego sezonu, z różnych stron atakują nas krzykliwe komunikaty: „SALE”, „-30%”, „-50%”, „-70%”, „WYPRZEDAŻ”. Oznacza to, że szał zakupów właśnie się rozpoczął. Jak zachować zdrowy rozsądek i nie wydać całej wypłaty na rzeczy, których nie potrzebujemy?

Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Sekret Kleopatry

Kleopatra znana była ze swej urody i wdzięku, któremu nie mógł oprzeć się żaden mężczyzna. Potrafiła owinąć sobie wokół palca i rozkochać w sobie wszystkich wpływowych wówczas polityków. Kleopatrę podziwiały kobiety, chciały być takie jak ona. Co ciekawe zapisy z tamtych czasów głoszą, że władczyni Egiptu wcale urodą nie grzeszyła... Ponoć miała długi i duży nos. Mimo to była ideałem kobiecości. Skąd zatem wziął się mit Kleopatry jako pięknej kobiety? Odpowiedzią jest sekretny zabieg jaki stosowała królowa.

Tagi: kąpiel w mleku, nawilżenie skóry Kategoria: Pielęgnacja ciała Przejdź do artykułu »