Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: tatuaż
Liczba elementów spełniających kryteria: 5

Bezpieczeństwo tatuażu

Tatuaż staje się w Polsce coraz bardziej popularny. Nic w tym dziwnego, gdyż za jego pomocą możemy wyrazić siebie lub po prostu ozdobić swoje ciało. Nie należy jednak zapominać, że z wykonaniem tatuażu wiązać mogą się komplikacje. Warto dowiedzieć się na co zwrócić szczególną uwagę i jakich salonów tatuażu unikać.

Tagi: tatuaż Kategoria: Tatuaże, piercing, henna Przejdź do artykułu »

Higiena w salonie kosmetycznym

W salonie piękności podobnie jak w gabinecie lekarskim obowiązywać powinny podobne zasady higieny. Nie wszyscy wiedzą, że w źle prowadzonym salonie kosmetycznym można „nabawić” się wielu chorób bakteryjnych, grzybiczych i wirusowych. Nawet podczas tak prostych zabiegów jak pedicure czy manicure może dojść do infekcji. Sprawdźmy zatem co można złapać w nieprofesjonalnym zakładzie kosmetycznym oraz na co warto zwrócić uwagę, by się przed tym ustrzec.

Tagi: higiena w salonie kosmetycznym, sterylizacja narzędzi Kategoria: Zabiegi kosmetologiczne Przejdź do artykułu »

Makijaż permanentny

Makijaż permanentny powstał z myślą o paniach, które nie mają czasu lub ochoty na codzienne malowanie. Decydują się na niego również kobiety, które źle czują się bez make-upu.

Tagi: makijaż permanentny, oczy, usta, trwały makijaż Kategoria: Wizaż i trendy w makijażu Przejdź do artykułu »

Usuwanie tatuażu

Moda na tatuaże wciąż kwitnie. Niestety, są ludzie, którzy robiąc sobie tatuaż pod wpływem emocji lub mody, mogą później tego żałować i szukać możliwości usunięcia go. A to nie jest ani prosty, ani tani zabieg.

Tagi: usunięcie tatuażu, kamuflaż Kategoria: Tatuaże, piercing, henna Przejdź do artykułu »

Wymogi sanitarne w salonach

Rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia jasno klarują, że do końca 2013 roku każdy salon kosmetyczny, fryzjerski, odnowy biologicznej, czy tatuażu będzie musiał spełnić określone warunki sanitarne.

Przejdź do opisu problemu »