Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: stylizacje
Liczba elementów spełniających kryteria: 4

Cienkie włosy – jak o nie dbać?

Pielęgnacja włosów cienkich wymaga wysiłku i cierpliwości. Począwszy od codziennego mycia, przez suszenie, aż po stylizację. Niewiele wysiłku trzeba włożyć w to, aby wiotkie kosmyki były zdrowe, lśniące i bardziej puszyste.

Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Jak uzyskać super błyszczące włosy?

Jeżeli stojąc przed lustrem zastanawiasz się, dlaczego Twoje włosy są pozbawione blasku, ten artykuł jest napisany właśnie dla Ciebie. Cały efekt lśniących kosmyków zależy od ich struktury. Im gładsza powierzchnia, tym więcej promieni słonecznych odbijają. Kiedy jest uszkodzona , światło zostaje wchłonięte w pęknięcia, co sprawia, że włosy są matowe. Aby nadać połysk należy wypełnić nierówności oraz zastosować odpowiednie metody stylizacji kosmyków.

Tagi: włosy Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Jakim typem urody jesteś?

Warto poznać swój typ urody, by z powodzeniem dobierać stylizację i make-up. Podstawowe rozróżnienie opiera się na podziale na pory roku. Dowiedz się, w czym wyglądasz najlepiej.

Tagi: typy urody, stylizacje, makijaż Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Lakiery do paznokci- wybierz ten odpowiedni!

Zadbane, ładnie pomalowane paznokcie mogą diametralnie odmienić każdą stylizację. Na rynku kosmetycznym co rusz pojawiają się nowe odcienie i rodzaje lakierów. Dowiedz się w czym wybierać!

Tagi: lakier do paznokci, zadbane paznokcie Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »