Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: relaks
Liczba elementów spełniających kryteria: 10

6 sprawdzonych sposobów na domowy relaks.

Wracasz z pracy, w drodze myślisz jak masz to wszystko ogarnąć: praca, dom, dzieci, obowiązki… Można wymieniać w nieskończoność. A gdzie w tym wszystkim czas na przyjemność, relaks? Nie możesz przecież zaniedbywać swoich potrzeb!

Tagi: masaż, spa, relaks Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Kawa jako źródło piękna

Kawa znana była człowiekowi już tysiąc lat przed naszą erą. Do Europy zawędrowała dopiero w XVI wieku dzięki botanikowi L. Rauwolfowi. Początkowo obawiano się kawy, głównie za sprawą „kofeinowego zdenerwowania”, czyli pobudzenia wywołanego kofeiną. Kawę kojarzono z szatanem, dzięki jej kolorowi oraz arabskiemu pochodzeniu. Napój ten przeszedł długa drogę, by dziś stać się jednym z najpopularniejszych używek. Co zaoferować jednak może urodzie?

Tagi: kosmetyka, kawa, redukcja cellulitu Kategoria: Pielęgnacja ciała Przejdź do artykułu »

Masaż aromaterapeutyczny

Często czujemy się zmęczeni i spięci. Jest to spowodowane wieloma czynnikami, między innymi stresem, szybkim tempem życia, problemami osobistymi. Zbawienny w skutkach okazuje się wówczas masaż, najlepiej wykonany przez dobrego specjalistę. Jeżeli oprócz kojących dłoni fizjoterapeuty dodamy piękny zapach olejków eterycznych, poczujemy się naprawdę zrelaksowani.

Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Masaż dla każdego?

Zdarzyło Ci się kiedyś odczuwać nieprzyjemny ból w okolicach szyi oraz barków? Czułaś jak Twoje mięśnie są napięte i nie możesz pozwolić sobie na pełen relaks po pracy? Jeśli chociaż raz tego doświadczyłaś, oznacza to, że brakuje Ci dobrego masażu.

Tagi: masaż, SPA, relaks, masaż relaksacyjny Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Masaż twarzy- dlaczego warto?

Żeby zachować młody wygląd, warto zdrową dietę, dobre kremy i specjalistyczne zabiegi połączyć z masażem twarzy. Można wykonać go w gabinecie lub samodzielnie w domu.

Tagi: masaż twarzy, jędrna skóra Kategoria: Pielęgnacja twarzy Przejdź do artykułu »

Oznaki zmęczenia na twarzy – jak ich uniknąć?

Natłok obowiązków, niewystarczająca ilość snu, złe odżywianie i stres. To wszystko ma wpływ na to, jak prezentuje się nasza cera. Wory pod oczami i szary koloryt to główne oznaki przemęczenia uwidaczniające się na twarzy. Co zrobić, aby nadać jej witalności, blasku oraz zdrowego wyglądu?

Kategoria: Zabiegi kosmetologiczne Przejdź do artykułu »

Redukcja stresu – najlepszy kosmetyk dla naszej skóry

Na nerwowe sytuacje narażone jesteśmy każdego dnia. Stres odbija się nie tylko na naszym zdrowiu, ale również na naszym wyglądzie. Najnowsze badania dowodzą iż, stres powoduje szybsze starzenie się skóry, zwiększone wypadanie oraz nasilone siwienie włosów. Gdy jesteśmy zdenerwowane skóra twarzy napina się, co prowadzi do pogłębienia zmarszczek. Co zatem robić, by zredukować szkodliwe działanie stresu na nasz organizm?

Tagi: stres, zmarszczki, sen, krem, peeling, maska Kategoria: Zabiegi kosmetologiczne Przejdź do artykułu »

Sekret Kleopatry

Kleopatra znana była ze swej urody i wdzięku, któremu nie mógł oprzeć się żaden mężczyzna. Potrafiła owinąć sobie wokół palca i rozkochać w sobie wszystkich wpływowych wówczas polityków. Kleopatrę podziwiały kobiety, chciały być takie jak ona. Co ciekawe zapisy z tamtych czasów głoszą, że władczyni Egiptu wcale urodą nie grzeszyła... Ponoć miała długi i duży nos. Mimo to była ideałem kobiecości. Skąd zatem wziął się mit Kleopatry jako pięknej kobiety? Odpowiedzią jest sekretny zabieg jaki stosowała królowa.

Tagi: kąpiel w mleku, nawilżenie skóry Kategoria: Pielęgnacja ciała Przejdź do artykułu »

SPA w zaciszu domowym

Każdy zasługuje na relaks. Szczególnie przy dzisiejszym trybie życia, który dostarcza wielu negatywnych emocji i stresu. Świetnym sposobem na odpoczynek jest medytacja oraz masaż. Również cudowne efekty przynosi tak popularna aromaterapia. Pytanie brzmi: czy można skorzystać z wynikających z nich dobrodziejstw we własnym domu?

Tagi: spa Kategoria: Masaże relaksacyjne i lecznicze. Odnowa biologiczna Przejdź do artykułu »

Zadbane stopy

O stopy należy dbać nie tylko latem, kiedy widoczne są w całej okazałości, ale także wówczas, gdy kryją się w obuwiu. Systematyczna pielęgnacja pomoże zachować ich młody wygląd.

Tagi: pielęgnacja stóp, podologia Kategoria: Pielęgnacja dłoni i stóp Przejdź do artykułu »