Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: fryzura
Liczba elementów spełniających kryteria: 8

Bądź piękna na randkę marzeń!

Idziesz po ulicy/spotykasz go w sklepie/studiuje razem z Tobą/… (wstaw tutaj odpowiednie miejsce) i zauroczenie spada na Ciebie niczym grom z jasnego nieba. Przystojny, szarmancki, po prostu chodzący ideał. Zdobywasz numer, rozmawiacie, postanowiliście znów się spotkać, tylko tym razem w przyjemniejszym miejscu.

Tagi: makijaż, randka, makijaż wieczorowy Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Cienkie włosy – jak o nie dbać?

Pielęgnacja włosów cienkich wymaga wysiłku i cierpliwości. Począwszy od codziennego mycia, przez suszenie, aż po stylizację. Niewiele wysiłku trzeba włożyć w to, aby wiotkie kosmyki były zdrowe, lśniące i bardziej puszyste.

Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Fryzury dla cienkich włosów

Posiadaczki cienkich włosów stoją przed lada wyzwaniem. Jaką fryzurę wybrać, by ich delikatne włosy dobrze się prezentowały?

Tagi: fryzury, cienkie włosy, zwiększenie objętości Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Jak używać lakieru do włosów?

Lakier jest podstawowym kosmetykiem używanym do stylizacji włosów. Bez niego trudno o utrzymanie w ryzach upragnionej fryzury.

Tagi: lakier do włosów, stylizacja włosów Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Jak w 25 min być gotową do wyjścia z rana?

Budzisz się, patrzysz na zegarek, mamroczesz pod nosem „jeszcze pięć minut” i znów zasypiasz. Po chwili znów otwierasz oczy, sprawdzasz godzinę i z krzykiem wyskakujesz z łóżka. Znasz ten stan? Jeśli tak, to nie jesteś sama.

Tagi: makijaż, fryzura, ubiór Kategoria: Ubiór, stylizajcje, moda Przejdź do artykułu »

Olejowanie włosów

Zapewne każde kobieta marzy o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Co zrobić kiedy nasza fryzura już jakiś czas temu przestała budzić zachwyt, a kondycji naszych włosów daleko do ideału? Ostatnim hitem internetowego świata w dziedzinie pielęgnacji stało się olejowanie włosów.

Tagi: włosy, oleje, porowatość włosów, pielęgnacja włosów Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Spraw, by Twoje włosy nabrały objętości

Fryzura pozbawiona lekkości nie prezentuje się dobrze. Powoduje, że wyglądamy na zaniedbane i zmęczone. Jako że nie wszystkie jesteśmy posiadaczkami gęstych włosów, musimy walczyć z naturą na własną rękę.

Tagi: włosy, objętość Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »

Trwała ondulacja dziś

Ondulacja kojarzy się wielu paniom z modną jeszcze w latach 80. fryzurą „na baranka”. Dziś fryzjerzy potrafią wyczarować naturalny skręt, który sprawi, że włosy będą się świetnie prezentować. Przeczytaj i zdecyduj czy warto!

Tagi: trwała ondulacja, loki, fale Kategoria: Zdrowe i piękne włosy, fryzury Przejdź do artykułu »