Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: depilacja
Liczba elementów spełniających kryteria: 4

Jak depilować okolice bikini

Wiele z nas zapomina o tym, że skóra wokół miejsc intymnych jest bardzo delikatna i łatwo ją podrażnić. Jak depilować się, żeby uniknąć wysypki?

Tagi: depilacja bikini, usunięcie włosków, depilacja miejsc intymnych Kategoria: Pielęgnacja ciała Przejdź do artykułu »

Jak zwalczać podrażnienia po depilacji?

Depilacja maszynką to najprostszy i najtańszy sposób na usunięcie niechcianych włosków z ciała. Niestety, często kończy się ona podrażnieniem skóry, gdy używamy tępej żyletki, nieumiejętnie golimy się lub nie przygotujemy odpowiednio miejsca przeznaczonego do depilacji.

Tagi: depilacja, podrażnienia, żele do depilacji Kategoria: Pielęgnacja ciała Przejdź do artykułu »

Jaką metodę depilacji wybrać?

Metod depilacji istnieje wiele. Począwszy od najstarszych i najmniej skutecznych, jak usuwanie owłosienia żyletką, a skończywszy na laserach, które eliminują problem na zawsze, ale nie są dostępne dla wszystkich.

Przejdź do opisu problemu »

Nadmierne owłosienie u kobiety

Piękne, idealnie gładkie ciało obecnie jest uważane za oznakę zadbania i poczucia estetyki przez kobietę. Mimo, iż jeszcze kilkadziesiąt lat temu nasze matki i babki nie były napiętnowane modą na ogolone nogi czy pachy, dzisiaj trendy te przeniosły się również na inne części ciała. Co zrobić jeżeli problem nadmiaru włosów pojawia się w miejscach, które nie powinny dotyczyć kobiet?

Kategoria: Zabiegi kosmetologiczne Przejdź do artykułu »