Kryteria wyszukiwania:
Szukana fraza: demakijaż
Liczba elementów spełniających kryteria: 7

Delikatna skóra pod oczami

Skóra pod oczami jest cienka, dlatego szybko pojawiają się na niej załamania, których chciałybyśmy uniknąć. Odpowiednia pielęgnacja tych miejsc opóźni proces starzenia.

Tagi: skóra pod oczami, demakijaż, krem pod oczy Kategoria: Pielęgnacja twarzy Przejdź do artykułu »

Demakijaż oczu krok po kroku

Dokładne oczyszczanie okolic oczy jest niezwykle ważne, ponieważ tę wrażliwą sferę łatwo narazić na podrażnienie i wysuszenie. Dowiedz się, jak właściwie wykonywać demakijaż.

Tagi: demakijaż, zmywanie makijażu Kategoria: Makijaże Przejdź do artykułu »

Dlaczego warto sięgnąć po wodę termalną?

Woda termalna to woda o podwyższonej temperaturze wydobywana z podziemi. Jej zdrowotną moc wykorzystuje się w lecznictwie. Już nie trzeba wyjeżdżać do miejscowości uzdrowiskowych, by przekonać się o leczniczych właściwościach wód termalnych.

Tagi: woda termalna, właściwości lecznicze, skóra wrażliwa Kategoria: Pielęgnacja twarzy Przejdź do artykułu »

Jak dbać o rzęsy?

Długie i gęste rzęsy to marzenie każdej kobiety. Ja zatem o nie dbać by zawsze wyglądały uwodzicielsko? Podstawa to dobra odżywka i systematyczność.

Tagi: gęste rzęsy, olejek rycynowy, kwas hialuronowy Kategoria: Pielęgnacja twarzy Przejdź do artykułu »

Oznaki zmęczenia na twarzy – jak ich uniknąć?

Natłok obowiązków, niewystarczająca ilość snu, złe odżywianie i stres. To wszystko ma wpływ na to, jak prezentuje się nasza cera. Wory pod oczami i szary koloryt to główne oznaki przemęczenia uwidaczniające się na twarzy. Co zrobić, aby nadać jej witalności, blasku oraz zdrowego wyglądu?

Kategoria: Zabiegi kosmetologiczne Przejdź do artykułu »

Rzęsy

Nieodłączny atrybut kobiecej urody. Dbają o nie wszystkie panie na świecie i każda chce by były jak najdłuższe i najpiękniejsze. Rzęsy – jak o nie dbać, byśmy co dzień olśniewały spojrzeniem?

Przejdź do opisu problemu »

Typowe błędy w pielęgnacji skóry

Dbasz o swoją skórę, a mimo to borykasz się z problemami? To oznacza, że nie wszystko, co robisz dla swojej cery jest dobre. Sprawdź, jakie błędy popełniasz.

Tagi: pielęgnacja skóry, demakijaż Kategoria: Pielęgnacja twarzy Przejdź do artykułu »